Rawicz, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca-Prezenter handlowy

Rawicz

Jesteśmy firmą handlową branży RTV/AGD/ KOMPUTERY o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca - Prezenter handlowy

Miejsce pracy: Rawicz

Nr ref. : PR/1321

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert i realizację celów sprzedażowych.

Do Twoich najważniejszych zadań będzie należało:

- sprzedaż towarów i usług dostępnych w ofercie salonu
- dbanie o jak najwyższą jakość standardu obsługi klienta
- dbanie o standardy marchandisingowe na dziale

Wymagamy:

- znajomości branży RTV/AGD/ Komputery (mile widziana)
- doświadczenia w handlu (doświadczenie w sprzedaży w branży będzie dodatkowym atutem)
- umiejętności prezentacji i negocjacji
- dobrej obsługi komputera (Windows)
- ambicji poszerzania wiedzy dot. technik sprzedaży oraz produktów i usług z oferty
- zaangażowania w wykonywana pracę oraz własnej inicjatywy
- komunikatywności
- uprzejmości i pogody ducha
- niekaralności

Kandydatom oferujemy:

- stałą stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń oraz awansu
- pracę w młodym dynamicznym zespole

Na aplikacje zawierające CV i list motywacyjny czekamy pod adresem mailowym rekrutacja@mediaexpert.pl/ z dopiskiem Nr ref. : PR/1321

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TEGR Sp. z o.o., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Sroda, 25 Maj, 2011  12:32

Identyfikator: 310153

Wyświetleń: 2760